









NORCO Fluid A2 29 Enduro Kerékpár
Cikkszám: LNA229
Gyártó: Norco
Hasznát
Megtekinthető:
Rad Company Budaörs
2040 Budaörs, Szabadság út 118
06204396899
749 990 Ft
A választott opciók feláraival növelt ár!
Cofidis expressz online áruhitel
Ha hitelre szeretné megvásárolni a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módoknál válassza a Cofidis expressz online áruhitel lehetőséget.

| Kerékméret: | 29 |
| Elérhető méretek: | XL |
| Váz: | Carbon |
| Tag: | Fox Float X Performance Elite, 2 Pos Lever/LSC/LSR/LV EVOL |
| Villa: | Rock Shox PIKE |
| Stucni: | Norco 6061 Alloy 40mm/35mm |
| Markolat: | WTB Wavelength, 132mm Length |
| Kormány: | Norco 6061 DB Alloy, 800mm, 25mm |
| Fékszett: | TRP Slate EVO |
| Váltás: | Shimano Deore RD-M6100 12spd |
| Sor: | Shimano Deore CS-M6100-12 10/51T 12spd |
| Lánc: | Shimano Deore CN-M6100 12spd |
| Hajtás: | SRAM SX Eagle DUB, 30T, 170mm (S), 175mm (M - XXL) |
| Középcsapágy: | Shimano |
| Felni: | WTB ST, 32H, F/R-29", 30mm ID |
| Első agy: | Bear Pawls BMB-004 148x12, 6 Bolt |
| Hátsó agy: | Bear Pawls BMB-004 148x12, 6 Bolt |
| Külső elöl: | Goodyear Newton |
| Külső hátul: | Goodyear Newton |
| Nyereg-Nyeregcső: | TranzX YSI34 Dropper, 34.9mm, - 200mm (L, XL, XXL) |
További információk a termékről:
Nagyon szép állapotú enduro minimális használati nyomokkal.
Vásárlói vélemények:

Kérdések és válaszok:


