





2026 ROCKSHOX AM FS ZEB ULT 29SB Villa
Cikkszám: 00.4021.274.0
Gyártó: Rock Shox
Új
Elörendelhető
549 990 Ft
A választott opciók feláraival növelt ár!
Cofidis expressz online áruhitel
Ha hitelre szeretné megvásárolni a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módoknál válassza a Cofidis expressz online áruhitel lehetőséget.

További információk a termékről:
Teleszkóp ZEB Ultimate CHARGER 3.2 RC2 - 29" Boost™ 15x110 Electric Red Alumínium kúpos villanyak C5/R55 44-es offset LinearXL (tartalmazza a becsavarható sárvédőt, kormányszárat, Maxle Stealth tengellyel) B1
Tulajdonságok
| Modell | ZEB |
| Szín | Electric Red |
| Tengely típusa | Maxle Stealth |
| Modell jelölés | Végső |
| Kerékméret | 29" |
| Rugout | 150, 160, 170,180mm |
| Villanyak | 1,5"-os kúpos |
| Tengely | 15x110 mm-es BOOST® TC Comp |
| Csillapítás állítás | Korona |
| Rugó | Lineáris XL vajkupakkal |
| Villa eltolás | 44 mm (29") |
| Fék típusa | Lemez |
| Szín - felső cső | Vajkocsi Tech |
| Csillapítás állítás | Külső kezdési löket visszaállítás, alacsony sebességű kompenzáció, nagy sebességű kompenzáció |
| Váll anyaga | Kovácsolt, üreges alumínium |
| Alsó láb anyaga | Magnézium |
| Miminális féktárcsa méret | 200 mm |
| Maximális féktárcsa méret | 220 mm |
| Felső cső típusa | 38 mm-es alumínium |
| Tengely -váll távolság (mm) | 566 |
| Max. gumi átmérő (mm) | 770 |
| Max. gumi szélesség (mm) | 74,5 |
| Térfogat csökkentő | 1/5 zseton |
| Csillapítás típusa | Charger 3.2 RC2 vajkupakkal |
| Kompresszió beállítás | C5 |
| Max. nyomás | 300 |
| Alkalmas e-bike-hoz | E-bike jóváhagyással |
Vásárlói vélemények:

Kérdések és válaszok:


