



2026 ROCKSHOX AM FS ZEB SEL 29 SB 170mm Villa
Cikkszám: 00.4021.273.005
Gyártó: Rock Shox
Új
Elörendelhető
419 990 Ft
A választott opciók feláraival növelt ár!
Cofidis expressz online áruhitel
Ha hitelre szeretné megvásárolni a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módoknál válassza a Cofidis expressz online áruhitel lehetőséget.

További információk a termékről:
ZEB Select Charger RC teleszkópvilla - 29" Boost™ 15x110 170mm fekete alumínium kúpos villanyak 44-es eltolású LinearXL (tartalmazza a becsavarható sárvédőt, Maxle Stealth tengellyel) B1
Tulajdonságok
| Modell | ZEB |
| Szín | Fényes fekete |
| Tengely típusa | Maxle Stealth |
| Modell jelölés | Válasszon |
| Kerékméret | 29" |
| Rugout | 170 mm |
| Villanyak | 1,5"-os kúpos |
| Tengely | 15x110 mm-es BOOST® TC Comp |
| Csillapítás állítás | Korona |
| Rugó | Lineáris XL |
| Villa eltolás | 44 mm (29") |
| Fék típusa | Lemez |
| Szín - felső cső | Gyors fekete |
| Csillapítás állítás | Extrán visszahúzás, alacsony sebességű kompresszió |
| Váll anyaga | Kovácsolt, üreges alumínium |
| Alsó láb anyaga | Magnézium |
| Miminális féktárcsa méret | 200 mm |
| Maximális féktárcsa méret | 220 mm |
| Felső cső típusa | 38 mm-es alumínium |
| Tengely -váll távolság (mm) | 576 |
| Max. gumi átmérő (mm) | 770 |
| Max. gumi szélesség (mm) | 74,5 |
| Térfogat csökkentő | 1/4 zseton |
| Csillapítás típusa | Delta RC |
| Max. nyomás | 300 |
| Alkalmas e-bike-hoz | E-bike jóváhagyással |
| Kompatibilitás a sárvédőkkel | Csavarozható - Rövid (Használja az AC-FEN-EDRO-A1-et) |
Vásárlói vélemények:

Kérdések és válaszok:


