






2026 ROCKSHOX AM FS LYRK ULT 29SB Villa
Cikkszám: 00.4021.271.019
Gyártó: Rock Shox
Új
Elörendelhető
529 990 Ft
A választott opciók feláraival növelt ár!
Cofidis expressz online áruhitel
Ha hitelre szeretné megvásárolni a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módoknál válassza a Cofidis expressz online áruhitel lehetőséget.

További információk a termékről:
Lyrik Ultimate CHARGER 3.2 RC2 teleszkópos villa - 29" Boost™ 15x110 fényes fekete alumínium kúpos villanyak 44-es eltolás C5/R55 LinearXL (becsavarozható sárvédővel, kormányszárral, Maxle Stealth tengellyel)E1
Tulajdonságok
| Modell | KÖLTÉSZET |
| Szín | Fényes fekete |
| Tengely típusa | Maxle Stealth |
| Modell jelölés | Végső |
| Kerékméret | 29" |
| Rugout | 140, 150, 160mm, 170mm |
| Villanyak | 1,5"-os kúpos |
| Tengely | 15x110 mm-es BOOST® TC Comp |
| Csillapítás állítás | Korona |
| Rugó | Lineáris XL vajkupakkal |
| Villa eltolás | 44 mm (29") |
| Fék típusa | Lemez |
| Szín - felső cső | Vajkocsi Tech |
| Csillapítás állítás | Külső kezdési löket visszaállítás, alacsony sebességű kompenzáció, nagy sebességű kompenzáció |
| Váll anyaga | Kovácsolt, üreges alumínium |
| Alsó láb anyaga | Magnézium |
| Miminális féktárcsa méret | 180 mm |
| Maximális féktárcsa méret | 220 mm |
| Felső cső típusa | 35 mm-es kúpos falú alumínium |
| Tengely -váll távolság (mm) | 566 |
| Max. gumi átmérő (mm) | 770 |
| Max. gumi szélesség (mm) | 70 |
| Térfogat csökkentő | 1/4 zseton |
| Csillapítás típusa | Charger 3.2 RC2 vajkupakkal |
| Kompresszió beállítás | C5 |
| Max. nyomás | 300 |
| Alkalmas e-bike-hoz | E-bike jóváhagyással |
Vásárlói vélemények:

Kérdések és válaszok:


