






2027 Specialized S-Works Demo 11 Downhill Kerékpár
Cikkszám: 94527-00
Gyártó: Specialized
ÚJ
Elörendelhető
4 749 990 Ft
A választott opciók feláraival növelt ár!

| Kerékméret: | 29/27,5 |
| Elérhető méretek: | S3, S4, S5 |
| Váz: | 200mm travel FACT 11m carbon frame with HighGear system, 165mm cranks, reach adjust headset cups, BB adjust, full internal cable routing, 148mm rear spacing |
| Tag: | Rockshox Vivid Coil Ultimate DH, 250x75mm,S3 - 450lbs., S4 - 500lbs., S5 - 525lbs |
| Villa: | Rockshox Boxxer Ultimate, tall crowns, 52mm offset, 200mm travel |
| Stucni: | SRAM Descendant DH Stem, 35mm Clamp, 50mm length, Direct Mount, Black |
| Markolat: | Deity Supracush, Lock On, 34mm OD, 133mm Length, Black |
| Kormány: | SRAM Descendant Handlebar, 35mm clamp, 800mm width, 30mm rise |
| Fékszett: | SRAM Maven Ultimate |
| Váltás: | DH Eagle AXS T-Type |
| Sor: | SRAM CS XS 797 T-TYPE 10-24 DH XD |
| Lánc: | SRAM XX EagleTransmission Flattop Chain |
| Hajtás: | SRAM XX HighGear Crankset, 165mm length. |
| Középcsapágy: | SRAM GXP |
| Felni: | Roval Traverse Gravity Alloy |
| Első agy: | DT Swiss 350 |
| Hátsó agy: | DT Swiss 350 |
| Külső elöl: | Cannibal GRID Gravity T9 TLR Downhill Tire 29x2.4 |
| Külső hátul: | Cannibal GRID Gravity T9 TLR Downhill Tire 27.5x2.4" |
| Nyereg-Nyeregcső: | Thomson, alloy, straight, 12-degree clamp |
További információk a termékről:
A Demo 11-et három éven át fejlesztették világbajnok prototípusok és a világ leggyorsabb versenyzői közreműködésével, és egyetlen célja volt: mindenhol gyorsabbnak lenni. Nem üres szlogenekkel, hanem versenyen bevált innovációval, amely biztosítja azt a kiszámítható irányíthatóságot és stabilitást, amire a versenyzők támaszkodnak, hogy azonnal belemerülhessenek a pályába, merészebben hajtsanak, gyorsabb íveket tudjanak venni, és nagyobb sebességet tudjanak tartani a rajtkaputól a célvonalig.
Vásárlói vélemények:

Kérdések és válaszok:


