





2027 Specialized Epic 9 Sport XC Kerékpár
Cikkszám: 90327-62
Gyártó: Specialized
Új
Elörendelhető
1 539 990 Ft
A választott opciók feláraival növelt ár!
Cofidis expressz online áruhitel
Ha hitelre szeretné megvásárolni a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módoknál válassza a Cofidis expressz online áruhitel lehetőséget.

| Kerékméret: | 29 |
| Elérhető méretek: | S,M,L,XL |
| Váz: | FACT 11m Carbon, Progressive XC Race Geometry, Rider-First Engineered™, threaded BB, 12x148mm UDH compatible rear dropout, internal cable routing, 120mm of travel, Optimized for wireless drivetrain |
| Tag: | RockShox SIDLuxe Select+, Ride Dynamics developed 3 position, Lever adjust, Solo Air, 190x45mm |
| Villa: | RockShox REBA, Motion Control damper, 15x110mm, 44mm offset, 120mm Travel |
| Stucni: | Specialized, 3D-forged alloy, 4-bolt, 7-degree rise |
| Markolat: | Supacaz foam grip, 135mm length, closed end |
| Kormány: | Specialized Alloy XC minirise, double-butted alloy, 8-degree backsweep, 6-degree upsweep, 10mm rise, 31.8mm |
| Fékszett: | SRAM DB4 |
| Váltás: | SRAM S1000 Eagle AXS |
| Sor: | SRAM 12-speed,10-52t |
| Lánc: | SRAM 70 Transmission 12-Speed Flattop Chain |
| Hajtás: | SRAM Eagle 70, 165/170mm, 55mm chainline, 32T |
| Középcsapágy: | SRAM DUB Threaded Wide |
| Felni: | Specialized Alloy, Tubeless ready, 27mm inner width, disc, 28h |
| Első agy: | Sealed cartridge bearings, 6-bolt, 15x110mm thru-axle, 32h |
| Hátsó agy: | Alloy, sealed cartridge bearings, 12x148mm thru-axle, 32h |
| Külső elöl: | Specialized Fast Trak, Flex Lite Casing, T5/T7 Compound, 29x2.35 |
| Külső hátul: | Specialized Air Trak, Flex Lite Casing, T5/T7 Compound, 29x2.35 |
| Nyereg-Nyeregcső: | TranzX Dropper, 30.9mm, SM: 100mm, M: 125mm, L-XL: 150mm |
További információk a termékről:
Az Epic 9 a 24 éves, győztes XC-innovációk gyümölcse, amely a világ leggyorsabb versenybiciklijévé sűrűsödött össze.Az Epic 8 világszintű mércéjét vettük alapul. Majd eltávolítottuk mindazt, ami visszatartotta. 206 grammmal lett könnyebb, így az Epic 9 a világ legkönnyebb teljes rugózású XC versenybiciklije lett.Ezt követően 11%-kal csökkentettük a rugózás súrlódását, és finomítottuk a kinematikát. Az eredmény: páratlan hatékonyság, teljesítmény és sebesség wattonként.A sebesség egy olyan kerékpár természetes következménye, amely annyira zökkenőmentesen illeszkedik a kerékpároshoz, hogy szinte eltűnik, és csak a kerékpáros teljes potenciálja marad meg, amely teljes mértékben kibontakozik.
Vásárlói vélemények:

Kérdések és válaszok:


