






2027 Specialized Epic 9 Pro XC Kerékpár
Cikkszám: 90327-10
Gyártó: Specialized
Új
Elörendelhető
3 469 990 Ft
A választott opciók feláraival növelt ár!

| Kerékméret: | 29 |
| Elérhető méretek: | S,M,L,XL |
| Váz: | FACT 11m Carbon, Progressive XC Race Geometry, Rider-First Engineered™, threaded BB, 12x148mm UDH compatible rear dropout, internal cable routing, 120mm of travel, Optimized for wireless drivetrain |
| Tag: | RockShox SIDLuxe ULTIMATE Flight Attendant, Ride Dynamics developed 3 position, Solo Air, 190x45mm |
| Villa: | RockShox SID ULTIMATE Flight Attendant, Ride Dynamics developed 3 position, Debon Air, 15x110mm, 44mm offset, 120mm Travel |
| Stucni: | Roval Alloy XC 2-bolt stem, 60mm/70mm |
| Markolat: | Specialized Trail Grips |
| Kormány: | Roval Control SL Flat, 6-degree upsweep, 8-degree backsweep, 10mm rise, 760mm, 35mm |
| Fékszett: | SRAM Motive Silver |
| Váltás: | SRAM X0 Eagle Transmission |
| Sor: | SRAM XS 1295, 12 speed, 10-52 |
| Lánc: | SRAM X0 Eagle Transmission 12-Speed Flattop Chain |
| Hajtás: | SRAM / Quarq XO Eagle Power Meter Crankset, DUB SM:165mm, M-XL:170mm, 34T |
| Középcsapágy: | SRAM DUB Threaded Wide |
| Felni: | Roval Control SL VI, Hookless carbon, 29mm inner width, tubeless ready, DT Swiss 350 hub, DT Revolution Straight Pull |
| Első agy: | DT Swiss 350, 15x110, 6-Bolt, 28h |
| Hátsó agy: | DT Swiss 350, 12x148, XD, 6-Bolt, 36t, 28h |
| Külső elöl: | Specialized Air Trak, Flex Lite Casing, T5/T7 Compound, 29x2.35 |
| Külső hátul: | Specialized Fast Trak, Flex Lite Casing, T5/T7 Compound, 29x2.35 |
| Nyereg-Nyeregcső: | Bike Yoke Divine SL, SM:100mm, M-XL:125mm travel, 30.9 |
További információk a termékről:
Az Epic 9 a 24 éves, győztes XC-innovációk gyümölcse, amely a világ leggyorsabb versenybiciklijévé sűrűsödött össze.Az Epic 8 világszintű mércéjét vettük alapul. Majd eltávolítottuk mindazt, ami visszatartotta. 206 grammmal lett könnyebb, így az Epic 9 a világ legkönnyebb teljes rugózású XC versenybiciklije lett.Ezt követően 11%-kal csökkentettük a rugózás súrlódását, és finomítottuk a kinematikát. Az eredmény: páratlan hatékonyság, teljesítmény és sebesség wattonként.A sebesség egy olyan kerékpár természetes következménye, amely annyira zökkenőmentesen illeszkedik a kerékpároshoz, hogy szinte eltűnik, és csak a kerékpáros teljes potenciálja marad meg, amely teljes mértékben kibontakozik.
Vásárlói vélemények:

Kérdések és válaszok:


