








2027 Specialized Epic 9 Comp XC Kerékpár
Cikkszám: 90327-50
Gyártó: Specialized
Új
Elörendelhető
1 829 990 Ft
A választott opciók feláraival növelt ár!
Cofidis expressz online áruhitel
Ha hitelre szeretné megvásárolni a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módoknál válassza a Cofidis expressz online áruhitel lehetőséget.

| Kerékméret: | 29 |
| Elérhető méretek: | S,M,L,XL |
| Váz: | FACT 11m Carbon, Progressive XC Race Geometry, Rider-First Engineered™, threaded BB, 12x148mm UDH compatible rear dropout, internal cable routing, 120mm of travel, Optimized for wireless drivetrain |
| Tag: | RockShox SIDLuxe Select+, Ride Dynamics developed 3 position, TwistLoc remote adjust, Solo Air, 190x45mm |
| Villa: | RockShox SID Select, Ride Dynamics developed 3 position, Debon Air, 15x110mm, 44mm offset, 120mm Travel |
| Stucni: | Roval Alloy XC 2-bolt stem, 60mm/70mm |
| Markolat: | SRAM Slip on with Twist-Loc |
| Kormány: | Specialized Alloy Minirise, 10mm rise, 750mm, 35mm clamp |
| Fékszett: | SRAM Motive Bronze |
| Váltás: | SRAM S1000 Eagle AXS |
| Sor: | SRAM 12-speed,10-52t |
| Lánc: | SRAM 70 Transmission 12-Speed Flattop Chain |
| Hajtás: | SRAM S1000 Eagle, DUB, SM:165mm, M-XL:170mm, 34T |
| Középcsapágy: | SRAM DUB Threaded Wide |
| Felni: | Specialized Alloy 29, 27mm internal width, tubeless |
| Első agy: | Alloy, sealed cartridge bearings, 12x148mm thru-axle, 32h |
| Hátsó agy: | Specialized alloy front hub disc, sealed cardridge bearings, 6-bolt, 15x110mm thru-axle, 32h |
| Külső elöl: | Specialized Fast Trak, Flex Lite Casing, T5/T7 Compound, 29x2.35 |
| Külső hátul: | Specialized Air Trak, Flex Lite Casing, T5/T7 Compound, 29x2.35 |
| Nyereg-Nyeregcső: | X-Fusion Manic, 30.9, SM: 125mm, M: 150mm, L-XL: 170mm Travel, 0mm offset |
További információk a termékről:
Az Epic 9 a 24 éves, győztes XC-innovációk gyümölcse, amely a világ leggyorsabb versenybiciklijévé sűrűsödött össze.Az Epic 8 világszintű mércéjét vettük alapul. Majd eltávolítottuk mindazt, ami visszatartotta. 206 grammmal lett könnyebb, így az Epic 9 a világ legkönnyebb teljes rugózású XC versenybiciklije lett.Ezt követően 11%-kal csökkentettük a rugózás súrlódását, és finomítottuk a kinematikát. Az eredmény: páratlan hatékonyság, teljesítmény és sebesség wattonként.A sebesség egy olyan kerékpár természetes következménye, amely annyira zökkenőmentesen illeszkedik a kerékpároshoz, hogy szinte eltűnik, és csak a kerékpáros teljes potenciálja marad meg, amely teljes mértékben kibontakozik.
Vásárlói vélemények:

Kérdések és válaszok:


