

2027 Santa Cruz Vala XX AXS RSV E-bike
Cikkszám: 27SCVXX01
Gyártó: Santacruz
Új
Elörendelhető
5 199 000 Ft
A választott opciók feláraival növelt ár!

| Kerékméret: | 29/27,5 |
| Elérhető méretek: | S,M,L,XL,XXL |
| Váz: | Carbon CC MX 150mm Travel, 4-Bar |
| Tag: | FOX Float X Factory, 205x60 |
| Villa: | FOX 38 Factory, Grip X2, 160mm |
| Stucni: | Burgtec Enduro MK3 Machined, 42mm |
| Kormány: | Santa Cruz Carbon Bar |
| Markolat: | Santa Cruz Bicycles House Grips |
| Fékszett: | SRAM Maven Ultimate |
| Váltás: | SRAM XX Eagle AXS T-Type, 12spd |
| Sor: | SRAM XX 1297 Eagle T-Type, 10-52t |
| Hajtás: | SRAM X0 Eagle Cranks, 160mm |
| Lánc: | SRAM XX Eagle T-Type, Flattop, 12spd |
| Felni: | Reserve 30|HD Carbon |
| Első agy: | Industry Nine Hydra 2, 15x110, 6-Bolt 28h |
| Hátsó agy: | Industry Nine Hydra 2, 12x148, XD, 6-Bolt 28h |
| Külső elöl: | Maxxis Assegai 29"x2.5", 3C MaxxGrip, EXO+ |
| Külső hátul: | Maxxis Minion DHRII 27.5"x2.5", 3C MaxxTerra, DoubleDown |
| Nyeregcső: | RockShox Reverb |
| Nyereg: | WTB Silverado Medium Fusion, Stainless |
| Motor: | Bosch Performance CX |
| Vezérlés: | Bosch |
| Akkumlátor: | Bosch PowerTube Battery 600Wh |
| Töltő: | Bosch |
További információk a termékről:
A Vala egy teljes teljesítményű e-kerékpár, amely precíz irányíthatóságot és erőteljes teljesítményt nyújt. Azok számára készült, akik a legjobb pályákon a maximális teljesítményre vágynak. Mint mindig, tökéletesen kiegyensúlyozott, kifinomult rugózás és a legkiválóbb minőségű kivitelezés jellemzi.
Vásárlói vélemények:

Kérdések és válaszok:


