

2027 Santa Cruz Vala XX AXS Lite RSV
Cikkszám: 27SCVXXL
Gyártó: Santacruz
Új
Elörendelhető
5 199 000 Ft
A választott opciók feláraival növelt ár!

| Kerékméret: | 29/27,5 |
| Elérhető méretek: | S,M,L,XL,XXL |
| Váz: | Carbon CC MX 150mm Travel 4-Bar |
| Tag: | FOX Float X Factory, 205x60 |
| Villa: | FOX 36 Float Factory, Grip X2, 160mm |
| Stucni: | Industry Nine A35 All SIzes: 40mm |
| Kormány: | OneUp Carbon Bar, 35mm S: 760mm, 20mm Rise M-XXL: 800mm, 35mm Rise |
| Markolat: | Santa Cruz Bicycles House Grips |
| Fékszett: | SRAM Maven Ultimate Carbon |
| Váltás: | SRAM XX Eagle AXS T-Type, 12spd |
| Sor: | SRAM XX 1297 Eagle T-Type, 10-52t |
| Hajtás: | e13 Helix Race Carbon e*spec All Sizes: 160mm |
| Lánc: | SRAM XX Eagle T-Type, Flattop, 12spd |
| Felni: | Reserve 30|HD Carbon |
| Első agy: | DT Swiss 240, 15x110, 6-Bolt, 28h |
| Hátsó agy: | DT Swiss 240 DEG DF, 12x148, XD, 6-Bolt, 28h |
| Külső elöl: | Maxxis Assegai 29"x2.5", 3C MaxxGrip, EXO+ |
| Külső hátul: | Maxxis Minion DHRII 27.5x2.5, 3C MaxxTerra, EXO+ |
| Nyeregcső: | OneUp Dropper Post, 31.6 S: 120mm, M: 180mm, L: 210mm, XL-XXL: 240mm |
| Nyereg: | WTB Silverado Medium Fusion, Stainless |
| Motor: | Bosch Performance CX BDU38 |
| Vezérlés: | Bosch |
| Akkumlátor: | Bosch PowerTube Battery 600Wh |
| Töltő: | Bosch |
További információk a termékről:
Ha kerékpározás közben érzed a gravitáció vonzását, de egy kis plusz segítségre van szükséged, hogy feljuss a csúcsra, akkor a Bullit neked való. A Bosch Performance Line CX motor elvisz a legmélyebb, legvadabb pályák kiindulópontjáig. A legnehezebb terepekre tervezett, strapabíró Bullit az, ami leginkább megközelíti azt az érzést, mintha egyszerre lenne egy downhill kerékpárod és egy felvonód.
Vásárlói vélemények:

Kérdések és válaszok:


