

2027 Santa Cruz Vala XT Di2 RSV E-bike
Cikkszám: 27SCVXT255
Gyártó: Santacruz
4 599 000 Ft
A választott opciók feláraival növelt ár!

| Kerékméret: | 29/27,5 |
| Elérhető méretek: | S,M,L,XL,XXL |
| Váz: | Carbon C MX 150mm Travel 4-Bar |
| Tag: | FOX Float X Factory, 205x60 |
| Villa: | FOX 38 Factory, Grip X2, 160mm |
| Stucni: | Santa Cruz CNC All Sizes: 40mm |
| Kormány: | OneUp Carbon Bar, 35mm S: 760mm, 20mm Rise M-XXL: 800mm, 35mm Rise |
| Markolat: | Santa Cruz Bicycles House Grips |
| Fékszett: | SRAM Maven Silver |
| Váltás: | Shimano Deore XT Di2 M8260, SGS, 12spd |
| Sor: | Shimamo XT M8200, 10-51t |
| Hajtás: | e13 Helix Race Alloy e*spec All Sizes: 160mm |
| Lánc: | Shimano XT M8100, 12spd |
| Felni: | Reserve 30|HD Carbon |
| Első agy: | DT Swiss 350, 15x110, 6-Bolt, 28h |
| Hátsó agy: | DT Swiss 350 DEG DF, 12x148, MiscroSpline, 6-Bolt, 28h |
| Külső elöl: | Maxxis Assegai 29"x2.5", 3C MaxxGrip, EXO+ |
| Külső hátul: | Maxxis Minion DHRII 27.5"x2.5", 3C MaxxTerra, DoubleDown |
| Nyeregcső: | OneUp Dropper Post, 31.6 S: 120mm, M: 180mm, L: 210mm, XL-XXL: 240mm |
| Nyereg: | WTB Silverado Medium Fusion, CroMo SL |
| Motor: | Bosch Performance CX |
| Vezérlés: | Bosch |
| Akkumlátor: | Bosch PowerTube Battery 600Wh |
| Töltő: | Bosch |
Vásárlói vélemények:

Kérdések és válaszok:


