

2027 Santa Cruz Vala AL 70 E-bike
Cikkszám: SC98642
Gyártó: Santacruz
Új
Elörendelhető
2 499 000 Ft
A választott opciók feláraival növelt ár!

| Kerékméret: | 29/27,5 |
| Elérhető méretek: | S,M,L,XL,XXL |
| Váz: | Aluminum MX 150mm Travel, 4-Bar |
| Tag: | RockShox Super Deluxe Base, 205x60 |
| Villa: | RockShox Zeb Base, 160mm |
| Stucni: | OneUp Enduro Stem, 42mm |
| Kormány: | Santa Cruz Bicycles Aluminum Bar, 35x800, 30mm Rise |
| Markolat: | Santa Cruz Bicycles House Grips |
| Fékszett: | SRAM DB8 |
| Váltás: | SRAM 70 Eagle T-Type, 12spd |
| Sor: | SRAM XS 1270 Eagle T-Type, 10-52t |
| Hajtás: | E13 Helix eSpec, 160mm |
| Lánc: | SRAM 70 Eagle T-Type, Flattop, 12spd |
| Felni: | Reserve 30|HD AL |
| Első agy: | SRAM MTH 716, 15x110, 6-Bolt, 32h |
| Hátsó agy: | SRAM MTH 746, 12x148, HG, 6-Bolt, 32h |
| Külső elöl: | Maxxis Assegai 29"x2.5", 3C MaxxGrip, EXO+ |
| Külső hátul: | Maxxis Minion DHRII, 27.5"x2.5", DoubleDown |
| Nyeregcső: | SDG Tellis Dropper, 31.6 |
| Nyereg: | WTB Silverado Medium, Steel |
| Motor: | Bosch Performance CX |
| Vezérlés: | Bosch |
| Akkumlátor: | Bosch PowerTube Battery 600Wh |
| Töltő: | Bosch |
További információk a termékről:
A Vala egy teljes teljesítményű e-kerékpár, amely precíz irányíthatóságot és erőteljes teljesítményt nyújt. Azok számára készült, akik a legjobb pályákon a maximális teljesítményre vágynak. Mint mindig, tökéletesen kiegyensúlyozott, kifinomult rugózás és a legkiválóbb minőségű kivitelezés jellemzi.
Vásárlói vélemények:

Kérdések és válaszok:


