

2027 Santa Cruz Stigmata Rival 1x AXS Rudy Kerékpár
Cikkszám: 27SCSR1XX22
Gyártó: Santacruz
Új
Elörendelhető
2 099 000 Ft
A választott opciók feláraival növelt ár!

| Kerékméret: | 700 |
| Elérhető méretek: | XS,S,M,L,XL |
| Váz: | Carbon CC Gravel |
| Tag: | - |
| Villa: | RockShox Rudy Base XPLR, 40mm |
| Stucni: | Zipp Service Course Stem All Sizes: 70mm |
| Markolat: | Velo Bar Tape |
| Kormány: | Zipp Service Course 70 XPLR AL Bar, 31.8 XS/S: 42cm, M: 44cm, L/XL/XXL: 46cm |
| Fékszett: | SRAM Rival |
| Váltás: | SRAM GX Eagle AXS T-Type, 12spd |
| Sor: | SRAM GX 1275 Eagle T-Type, 10-52t |
| Lánc: | SRAM GX Eagle T-Type, Flattop, 12spd |
| Hajtás: | Rival XPLR, 42t XS/S: 165mm, M/L: 170mm, XL: 172.5, XXL 175mm |
| Középcsapágy: | SRAM DUB 68mm Road Wide BB |
| Felni: | Easton ARC Offset 25 700c |
| Első agy: | DT Swiss 370, 12x100, Centerlock, 28h |
| Hátsó agy: | DT Swiss 370, 12x142, XDr, Centerlock, 28h |
| Külső elöl: | Maxxis Rambler, 700x45c, DC, EXO |
| Külső hátul: | Maxxis Rambler, 700x45c, DC, EXO |
| Nyereg-Nyeregcső: | Easton EC70, 27.2, Zero Offset All Sizes: 350mm |
További információk a termékről:
A Stigmata elsimítja a határokat a szabad terepen száguldó, singletrack-szakító és a versenygyőztes, keményen hajtott gravel-gép között. Azok számára készült, akik felállnak a rajtvonalra a Nagy Versenyen, akik a kevésbé járt utakon keresik a menekülést, vagy akik egyszerűen nem tudnak ellenállni a legnehezebb út választásának. Akár laza, akár szűk ruhát viselsz, a Stigmata az a gyors és szabad szellemű társ, aki mindig készen áll arra, hogy a helyzet magaslatára emelkedjen.
Vásárlói vélemények:

Kérdések és válaszok:


