

2027 Santa Cruz Hightower R Enduro Kerékpár
Cikkszám: 27SCHTR01
Gyártó: Santacruz
Új
Elörendelhető
2 199 000 Ft
A választott opciók feláraival növelt ár!

| Kerékméret: | 29 |
| Elérhető méretek: | S,M,L,XL,XXL |
| Váz: | Carbon |
| Tag: | FOX Float Rhythm, 230x57.5 |
| Villa: | RockShox Lyrik Base, 160mm |
| Stucni: | OneUp Stem, 42mm -or- Burgtec Enduro Stem, 42mm |
| Markolat: | Santa Cruz Bicycles House Grips |
| Kormány: | Burgtec Alloy Bar |
| Fékszett: | SRAM DB8 Stealth |
| Váltás: | SRAM NX Eagle, 12spd |
| Sor: | SRAM PG1230, 12spd, 11-50t |
| Lánc: | SRAM NX Eagle, 12spd |
| Hajtás: | SRAM Descendant Eagle 148 DUB 32t |
| Középcsapágy: | SRAM DUB 68/73mm Threaded BB |
| Felni: | Raceface AR30 |
| Első agy: | SRAM MTH 716, 15x110, 6-Bolt, 32h |
| Hátsó agy: | SRAM MTH 746, 12x148, HG, 6-Bolt, 32h |
| Külső elöl: | Maxxis Minion DHF 29"x2.5"WT, 3C MaxxGrip, EXO |
| Külső hátul: | Maxxis Minion DHR II 29"x2.4", 3C MaxxTerra, EXO+ |
| Nyereg-Nyeregcső: | SDG Tellis Dropper, 31.6 |
További információk a termékről:
Hatalmas kerekek, minimális bonyodalmak – ez a „bárhová, bármikor” kerékpárok csúcsa. A rugóút, a kerékméret és a karakter tökéletes egyensúlya teszi ezt a modellt a modern hegyikerékpározás igazi képviselőjévé. Akár az alpesi hegyek ritka levegőjéről van szó, akár csak a helyi túraútvonalak kiindulópontjairól, akár kiépített, kemény pályákról vagy fenséges természetes ösvényekről, a Hightower minden terepen izgalmas élményt nyújt.
Vásárlói vélemények:

Kérdések és válaszok:


