

2027 Santa Cruz Hightower 90 Enduro Kerékpár
Cikkszám: 27SCHT90
Gyártó: Santacruz
Új
Elörendelhető
2 599 000 Ft
A választott opciók feláraival növelt ár!

| Kerékméret: | 29 |
| Elérhető méretek: | S,M,L,XL,XXL |
| Váz: | Carbon C 29" 150mm Travel VPP™ |
| Tag: | FOX Float X Performance, 230x57.5 |
| Villa: | FOX 36 Float Performance, Grip, 160mm |
| Stucni: | OneUp Enduro Stem All Sizes: 42mm |
| Markolat: | Santa Cruz Bicycles House Grips |
| Kormány: | OneUp Aluminum Bar S: 35x760mm, 20mm Rise, M/L/XL/XXL: 35x800mm, 35mm Rise |
| Fékszett: | SRAM Maven Base |
| Váltás: | SRAM 90 Eagle T-Type, 12spd |
| Sor: | SRAM XS 1275 Eagle T-Type, 10-52t |
| Lánc: | SRAM GX Eagle T-Type, Flattop, 12spd |
| Hajtás: | SRAM 90 Eagle DUB T-Type Crankset, 32t All Sizes: 170mm |
| Középcsapágy: | SRAM DUB 73mm MTB Wide BB |
| Felni: | Reserve 30|TR AL |
| Első agy: | DT Swiss 370, 15x110, 6-Bolt, 28h |
| Hátsó agy: | DT Swiss 370, 12x148, XD, 6-Bolt, 36t, 28h |
| Külső elöl: | Maxxis Minion DHF 29"x2.5", 3C MaxxGrip, EXO |
| Külső hátul: | Maxxis Minion DHR II 29"x2.4", 3C MaxxTerra, EXO+ |
| Nyereg-Nyeregcső: | OneUp Dropper Post, 31.6 S: 150mm, M: 180m, L/XL: 210mm, XXL: 240mm |
További információk a termékről:
Hatalmas kerekek, minimális bonyodalmak – ez a „bárhová, bármikor” kerékpárok csúcsa. A rugóút, a kerékméret és a karakter tökéletes egyensúlya teszi ezt a modellt a modern hegyikerékpározás igazi képviselőjévé. Akár az alpesi hegyek ritka levegőjéről van szó, akár csak a helyi túraútvonalak kiindulópontjairól, akár kiépített, kemény pályákról vagy fenséges természetes ösvényekről, a Hightower minden terepen izgalmas élményt nyújt.
Vásárlói vélemények:

Kérdések és válaszok:


