

2027 Santa Cruz Bullit 70 E-bike
Cikkszám: 27SCB70421
Gyártó: Santacruz
Új
Elörendelhető
3 099 000 Ft
A választott opciók feláraival növelt ár!

| Kerékméret: | 29/27,5 |
| Elérhető méretek: | S,M,L,XL,XXL |
| Váz: | Carbon C MX 170mm |
| Tag: | FOX Float X Performance, 205x65 |
| Villa: | RockShox Zeb Base, 170mm |
| Stucni: | OneUp Enduro Stem All Sizes: 42mm |
| Kormány: | Burgtec Aluminum Bar All Sizes: 35x800mm, 30mm Rise |
| Markolat: | Santa Cruz Bicycles House Grips |
| Fékszett: | SRAM DB8 |
| Váltás: | SRAM 70 Eagle T-Type, 12spd |
| Sor: | SRAM XS1270 Eagle T-Type, 10-52 |
| Hajtás: | E13 Helix eSpec All Sizes: 155mm |
| Lánc: | SRAM 70 Eagle T-Type, Flattop, 12spd |
| Felni: | Reserve 30|HD AL |
| Első agy: | Reserve 30|HD AL |
| Hátsó agy: | SRAM MTH 746, 12x148, HG, 6-Bolt, 32h |
| Külső elöl: | Maxxis Assegai 29"x2.5", 3C, MaxxGrip, Double Down |
| Külső hátul: | Maxxis Minion DHRII 27.5"x2.5", 3C MaxxTerra, DoubleDown |
| Nyeregcső: | SDG Tellis Dropper, 31.6 S: 125mm, M: 170mm, L/XL/XXL: 200mm |
| Nyereg: | SDG Bel-Air V3, Max |
| Motor: | Bosch Performance CX |
| Vezérlés: | Bosch |
| Akkumlátor: | Bosch PowerTube Battery 600Wh |
| Töltő: | Bosch |
További információk a termékről:
Ha kerékpározás közben érzed a gravitáció vonzását, de egy kis plusz segítségre van szükséged, hogy feljuss a csúcsra, akkor a Bullit neked való. A Bosch Performance Line CX motor elvisz a legmélyebb, legvadabb pályák kiindulópontjáig. A legnehezebb terepekre tervezett, strapabíró Bullit az, ami leginkább megközelíti azt az érzést, mintha egyszerre lenne egy downhill kerékpárod és egy felvonód.
Vásárlói vélemények:

Kérdések és válaszok:


