

2027 Santa Cruz Bronson X0 AXS Enduro Kerékpár
Cikkszám: 27SCBRX0AX
Gyártó: Santacruz
Új
Elörendelhető
3 499 000 Ft
A választott opciók feláraival növelt ár!

| Kerékméret: | 29/27,5 |
| Elérhető méretek: | S,M,L,XL,XXL |
| Váz: | Carbon CC |
| Tag: | FOX Float X Factory, 230x57.5 |
| Villa: | Fox 36 Float Factory, Grip X2, 160mm |
| Stucni: | OneUp Stem, 42mm -or- Burgtec Enduro Stem, 42mm |
| Markolat: | Santa Cruz Bicycles House Grips |
| Kormány: | Santa Cruz 35 Carbon Bar, 800mm |
| Fékszett: | SRAM Maven Silver Stealth |
| Váltás: | SRAM X0 Eagle AXS T-Type, 12spd |
| Sor: | SRAM X0 Eagle T-Type, 10-52t |
| Lánc: | SRAM X0 Eagle T-Type, Flattop, 12spd |
| Hajtás: | SRAM X0 Eagle DUB T-Type Crankset, 32t |
| Középcsapágy: | SRAM DUB 73mm MTB Wide BB |
| Felni: | Raceface ARC 30 |
| Első agy: | Industry Nine 1/1, 15x110, 6-Bolt, 28h |
| Hátsó agy: | Industry Nine 1/1, 12x148, XD, 6-Bolt, 28h |
| Külső elöl: | Maxxis Assegai 29"x2.5", 3C, MaxxGrip, EXO+ |
| Külső hátul: | Maxxis Minion DHR II 27.5"x2.4", 3C MaxxTerra, EXO+ |
| Nyereg-Nyeregcső: | OneUp Dropper Post, 31.6/ WTB Silverado Medium Fusion, CroMo SL |
További információk a termékről:
Hatalmas kerekek, minimális bonyodalmak – ez a „bárhová, bármikor” kerékpárok csúcsa. A rugóút, a kerékméret és a karakter tökéletes egyensúlya teszi ezt a modellt a modern hegyikerékpározás igazi képviselőjévé. Akár az alpesi hegyek ritka levegőjéről van szó, akár csak a helyi túraútvonalak kiindulópontjairól, akár kiépített, kemény pályákról vagy fenséges természetes ösvényekről, a Hightower minden terepen izgalmas élményt nyújt.
Vásárlói vélemények:

Kérdések és válaszok:


