

2027 Santa Cruz Bronson S Enduro Kerékpár
Cikkszám: 27SCBRS01
Gyártó: Santacruz
Új
Elörendelhető
2 599 000 Ft
A választott opciók feláraival növelt ár!

| Kerékméret: | 29/27,5 |
| Elérhető méretek: | S,M,L,XL,XXL |
| Váz: | Carbon C |
| Tag: | FOX Float X Performance, 230x57.5 |
| Villa: | FOX 36 Float Performance, Grip, 160mm |
| Stucni: | OneUp Stem, 42mm -or- Burgtec Enduro Stem, 42mm |
| Markolat: | Santa Cruz Bicycles House Grips |
| Kormány: | OneUp Aluminum Bar, 35mm Rise, 800mm |
| Fékszett: | SRAM DB8 Stealth |
| Váltás: | SRAM GX Eagle, 12spd |
| Sor: | SRAM XG1275 Eagle, 12spd, 10-50t |
| Lánc: | SRAM GX Eagle, 12spd |
| Hajtás: | SRAM GX Eagle 148 DUB 32t |
| Középcsapágy: | SRAM DUB 68/73mm Threaded BB |
| Felni: | Raceface AR30 |
| Első agy: | DT Swiss 370, 15x110, 6-Bolt, 28h |
| Hátsó agy: | DT Swiss 370, 12x148, XD, 6-Bolt, 36t, 28h |
| Külső elöl: | Maxxis Assegai 29"x2.5", 3C, MaxxGrip, EXO+ |
| Külső hátul: | Maxxis Minion DHR II 27.5"x2.4", 3C MaxxTerra, EXO+ |
| Nyereg-Nyeregcső: | OneUp Dropper Post, 31.6 / SDG Bel-Air V3, Lux-Alloy |
További információk a termékről:
Ha csak egy kerékpárod lehet, és a célod az, hogy azt a kerékpárt a végsőkig hajtsd, akkor ez az a modell, amit keresel. A gondosan karbantartott bike parkoktól a felkavart, agyagos kanyarokig, az alpesi pályáktól a háztáji ösvényekig – a Bronson a levegőben éppúgy otthon érzi magát, mint a földön. Azoknak a kerékpárosoknak, akiknek Peter Pan-szellemiségük van, vagy akik szeretnének teljesen lapos, tabletop pozícióba kerülni, a Bronson szinte ösztönzi a szabályszegést.
Vásárlói vélemények:

Kérdések és válaszok:


