

2027 Santa Cruz Bronson 90 Enduro Kerékpár
Cikkszám: 68451246512
Gyártó: Santacruz
Új
Elörendelhető
2 599 000 Ft
A választott opciók feláraival növelt ár!

| Kerékméret: | 29/27,5 |
| Elérhető méretek: | S,M,L,XL,XXL |
| Váz: | Carbon C MX 150mm Travel VPP™ |
| Tag: | FOX Float X Performance, 230x57.5 |
| Villa: | FOX 36 Float Performance, Grip, 160mm |
| Stucni: | OneUp Enduro Stem All Sizes: 42mm |
| Markolat: | Santa Cruz Bicycles House Grips |
| Kormány: | OneUp Aluminum Bar S: 35x760mm, 20mm Rise, M/L/XL/XXL: 35x800mm, 35mm Rise |
| Fékszett: | SRAM Maven Base |
| Váltás: | SRAM 90 Eagle T-Type, 12spd |
| Sor: | SRAM XS 1275 Eagle T-Type, 10-52t |
| Lánc: | SRAM GX Eagle T-Type, Flattop, 12spd |
| Hajtás: | SRAM 90 Eagle DUB T-Type Crankset, 32t All Sizes: 170mm |
| Középcsapágy: | SRAM DUB 73mm MTB Wide BB |
| Felni: | Reserve 30|TR AL |
| Első agy: | DT Swiss 370, 15x110, 6-Bolt, 28h |
| Hátsó agy: | DT Swiss 370, 12x148, XD, 6-Bolt, 36t, 28h |
| Külső elöl: | Maxxis Assegai 29"x2.5", 3C MaxxGrip, EXO+ |
| Külső hátul: | Maxxis Minion DHR II 27.5"x2.4", 3C MaxxTerra, EXO+ |
| Nyereg-Nyeregcső: | OneUp Dropper Post, 31.6 S: 150mm, M: 180m, L/XL: 210mm, XXL: 240mm |
További információk a termékről:
Ha csak egy kerékpárod lehet, és a célod az, hogy azt a kerékpárt a végsőkig hajtsd, akkor ez az a modell, amit keresel. A gondosan karbantartott bike parkoktól a felkavart, agyagos kanyarokig, az alpesi pályáktól a háztáji ösvényekig – a Bronson a levegőben éppúgy otthon érzi magát, mint a földön. Azoknak a kerékpárosoknak, akiknek Peter Pan-szellemiségük van, vagy akik szeretnének teljesen lapos, tabletop pozícióba kerülni, a Bronson szinte ösztönzi a szabályszegést.
Vásárlói vélemények:

Kérdések és válaszok:


