











2027 Amflow PX Carbon E-bike
Cikkszám: AM022152
Gyártó: Amflow
Új
Készleten
2 599 990 Ft
A választott opciók feláraival növelt ár!

| Kerékméret: | 29/27,5 |
| Elérhető méretek: | S,M,L,XL,XXL |
| Váz: | Carbon |
| Tag: | FOX Float X Performance |
| Villa: | FOX 36 Performance |
| Stucni: | Amflow Mountain Bike Split Stem |
| Kormány: | Amflow Enduro Alloy Handlebar Amflow Enduro Carbon Handlebar 40mm Rise, 800mm Width, 35mm Diameter |
| Markolat: | Amflow Enduro Grip 2 Lock-on Grips |
| Fékszett: | Magura Gustav Pro |
| Váltás: | SRAM S1000 |
| Sor: | SRAM XS-1270 Eagle Transmission Cassette 10-52T |
| Hajtás: | Avinox SL Crank |
| Lánc: | SRAM Eagle 70 |
| Felni: | Amflow XMA-30 |
| Első agy: | Alloy, 2 sealed bearings, 15×110mm thru-axle, 32H, 6-bolt |
| Hátsó agy: | Alloy, 4 sealed bearings, 12×148mm thru-axle, 32H, 6-bolt, 4 pawls 36T, HG |
| Külső elöl: | Schwalbe Magic Mary Radial, 29×2.5, Gravity Pro, Ultra Soft, tubeless ready |
| Külső hátul: | Schwalbe Albert, Radial, 27.5×2.5, Gravity Pro, Addix Soft, tubeless ready |
| Nyeregcső: | Amflow Dropper Post |
| Nyereg: | Amflow Mountain Saddle |
| Motor: | Avinox M2S Drive Unit: Nominal 130N·m, Peak 150N·m |
| Vezérlés: | Avinox Screen: 2-inch OLED Control Display |
| Akkumlátor: | Avinox Integrated Battery: 700Wh |
| Töltő: | Avinox Fast Charger: 12A/508W |
További információk a termékről:
Áttörő teljesítmény, természetesen kifinomult
Az Avinox M2S motor intelligens szenzorokat és algoritmusokat használ a sima pedálozás érdekében, akár 150 N·m maximális nyomatékkal és 1500 W csúcsteljesítménnyel.
Teljes csend, magával ragadó élmény
Az innovatív bolygóműves fogaskerekek és a ferde fogazású kialakítás akár 45 dBA-ra csökkenti az üzemi zajt a csendesebb és élvezetesebb kerékpározás érdekében.
Gyors töltés, szabad tekerés
A nagy kapacitású, 700 Wh-s akkumulátor és a 3× gyors töltés egész napos tekerést biztosít, és megszünteti a hatótáv miatti aggodalmat.
Sokoldalú geometria minden terepre
Akár 40 geometriai kombináció áll rendelkezésre, így pontosan állítható a fejcső szöge, a középcsapágy magassága és a láncvilla hossza a különböző útvonalakhoz és vezetési stílusokhoz.
Kompakt, mégis erőteljes
A mindössze 2,59 kg tömegű Avinox M2S motor 45%-kal nagyobb teljesítménysűrűséget és 21,6%-kal nagyobb nyomatéksűrűséget kínál az előző generációhoz képest.
Intelligens offline navigáció
Az Avinox Ride alkalmazás harmadik féltől származó útvonalakat importál, és az edzések előzményeit útvonalfájlokká alakítja az adatok egy kattintásos szinkronizálásához.
- Az Avinox M2S motor névleges teljesítménye 250 W, csúcsteljesítménye pedig akár 1500 W Trail, Turbo, Auto és Boost módokban, valamint 150 N·m maximális nyomaték Boost módban. Az Avinox M1-hez képest (1000 W csúcsteljesítmény, 120 N·m nyomaték) a teljesítmény és a nyomaték körülbelül 45,9%-kal, illetve 21,6%-kal nőtt. A tényleges teljesítmény a használattól és a körülményektől függően változhat.
- Az adatokat csendes, nyitott beltéri környezetben mérték, binaurális mikrofonnal 0,1 m távolságban és 1,5 m magasságban.
- Az adatok laboratóriumi tesztekből származnak: az Avinox FP700 akkumulátor (0%-ról 80%-ra) töltése a 508 W-os töltővel körülbelül háromszor gyorsabb, mint a 168 W-os töltővel.
- A kerékpár öt kormánycső szög, két középcsapágy magasság és négy láncvilla hossz beállítást kínál. Ezek kombinálásával akár 40 geometriai konfiguráció is létrehozható.
- Az Avinox M2S motor súlya nem tartalmazza a hűtőbordákat.
- Az adatok az Avinox labor számításain alapulnak, az Avinox M1-hez viszonyítva azonos körülmények között.
- Az Amflow PX támogatja a GPX, FIT és TCX útvonalfájlok importálását. Az offline navigáció jelenleg térkép nélküli módban érhető el, csak az útvonal megjelenítésével.
Vásárlói vélemények:

Kérdések és válaszok:


