

2027 Amflow PR Carbon E-bike
Cikkszám: AM858165
Gyártó: Amflow
Új
Elörendelhető
1 849 990 Ft
A választott opciók feláraival növelt ár!
Cofidis expressz online áruhitel
Ha hitelre szeretné megvásárolni a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módoknál válassza a Cofidis expressz online áruhitel lehetőséget.

| Kerékméret: | 29/27,5 |
| Elérhető méretek: | S,M,L,XL,XXL |
| Váz: | Carbon |
| Tag: | FOX Float Rhythm |
| Villa: | FOX AWL HD Sport |
| Stucni: | Amflow Mountain Bike Split Stem 35mm |
| Kormány: | Amflow Enduro Alloy Handlebar 40mm Rise, 800mm Width, 35mm Diameter |
| Markolat: | Amflow Enduro Grip 2 Lock-on Grips |
| Fékszett: | Tektro TKD173 Hydraulic Disc Brake, 4-piston calipers, Amflow custom |
| Váltás: | SRAM S1000 |
| Sor: | SRAM XS-1270 Eagle Transmission Cassette 10-52T |
| Hajtás: | Avinox SL |
| Lánc: | SRAM Eagle 70 |
| Felni: | Amflow XMA-30 |
| Első agy: | Amflow |
| Hátsó agy: | Amflow |
| Külső elöl: | Maxxis Assegai, 29.0×2.50 M356RU 3C MaxxGrip/EXO+/TR |
| Külső hátul: | Maxxis DHR II, 27.5×2.50 M327RU New MaxxTerra/DD/TR |
| Nyeregcső: | Amflow Dropper Post |
| Nyereg: | Amflow Mountain Saddle |
| Motor: | Avinox M2 Drive Unit: Nominal 110N·m, peak 125N·m |
| Vezérlés: | Avinox Screen: 2-inch OLED Control Display |
| Akkumlátor: | Avinox Removable Battery: 800Wh |
| Töltő: | Avinox Charger: 4A/168W |
További információk a termékről:
Az Amflow PR Carbon új mércét állít fel az e-mountain bike-ok felsőkategóriájában. A legmodernebb hajtástechnológia lenyűgöző teljesítményét ötvözi az ultrakönnyű karbonváz könnyedségével. A körülbelül 2,9 kg-os váztömegű kerékpár kivételes szilárdság-súly arányt kínál, amely közvetlen és fürge kerékpározási karakter alapját képezi, miközben figyelemre méltó stabilitást és nyugodtságot biztosít az ösvényen.
Több mint 40 állítható geometriai konfigurációjával a kerékpár pontosan az egyéni vezetési stílushoz és a konkrét terepviszonyokhoz igazítható. A motor lelke az Avinox M2 hajtáslánc , amely 110 Nm névleges nyomatékot és 125 Nm csúcsteljesítményt biztosít a lenyűgöző teljesítmény érdekében.
Az Amflow PR Carbon egy levehető , 800 Wh-s Amflow akkumulátorral van felszerelve , amely lehetővé teszi a kényelmes, kerékpáron kívüli töltést, valamint a gyors akkumulátorcserét a gondtalan hosszú távú túrákhoz. A rendszer vezérlése intuitív módon történik egy 2 hüvelykes OLED kijelzőn és vezeték nélküli vezérlőkön keresztül.
Vásárlói vélemények:

Kérdések és válaszok:


