




2025 SCOTT Ransom 900 RC Enduro Kerékpár
Cikkszám: 425575
Gyártó: Scott
Új
Raktáron: L
2 819 990 Ft
A választott opciók feláraival növelt ár!

| Kerékméret: | 29 |
| Elérhető méretek: | L |
| Váz: | Carbon |
| Tag: | FOX FLOAT X NUDE Factory EVOL Piggy Back Trunnion Kashima, SCOTT custom w. travel, geo adj. 3 modes: Climb-Ramp Control-Descend Custom large Air volume, Comp & Reb. Adj. Travel 170-130-Climb, T205X65mm, Bearing Hardware |
| Villa: | FOX Podium Factory Grip X2 Air, Kashima HSC - LSC - HSR- LSR adjustable, 20x110mm 44mm offset, tapered steerer 170mm travel |
| Stucni: | Syncros Hixon iC SL Carbon, 25mm rise back sweep 8°, 780mm, 40mm |
| Markolat: | Syncros |
| Kormány: | Syncros Hixon iC SL Carbon, 25mm rise back sweep 8°, 780mm, 40mm |
| Fékszett: | SRAM Maven Silver |
| Váltás: | SRAM X0 Eagle AXS Transmission 12 Speed Wireless Electronic Shift System |
| Sor: | SRAM X0 Eagle XS 1295 Transmission 10-52 |
| Lánc: | SRAM CN X0 Eagle Transmission |
| Hajtás: | SRAM X0 Eagle Transmission Bash guard, DUB, 55mm CL, 32T |
| Középcsapágy: | SRAM DUB |
| Felni: | Race Face Turbine R |
| Első agy: | Race Face |
| Hátsó agy: | Race Face |
| Külső elöl: | Schwalbe Magic Mary 29x2.5", Trail, Radial, Ultra Soft, Tubeless ready |
| Külső hátul: | Schwalbe Albert 29x2.5", Gravity, Radial, Soft, Tubeless ready |
| Nyereg-Nyeregcső: | Syncros Duncan Dropper Post 1.5S, Travel Adjust, 31.6mm S size 140mm, M size 180mm, L & XL size 210mm Sattel Syncros Tofino 1.5 Titanium Rails |
Vásárlói vélemények:

Kérdések és válaszok:


