

2024 Santa Cruz Heckler SL XX AXS RSV E-bike
Cikkszám: 24SCSXXR67
Gyártó: Santacruz
Új
Elörendelhető
A választott opciók feláraival növelt ár!

| Kerékméret: | 29/27,5 |
| Elérhető méretek: | S,M,L,XL |
| Váz: | Carbon CC MX 150mm Travel VPP™ |
| Tag: | RockShox Super Deluxe Ultimate, 210x55 |
| Villa: | RockShox Lyrik Ultimate, 160mm |
| Stucni: | Burgtec Enduro MK3 Machined, 42mm |
| Kormány: | Santa Cruz e35 Carbon Bar, 800mm |
| Markolat: | Santa Cruz Bicycles House Grips or Burgtec Bartender Pro Grip Minnar |
| Fékszett: | Code Ultimate Stealth |
| Váltás: | SRAM XX Eagle AXS T-Type, 12spd |
| Sor: | SRAM XX Eagle T-Type, 10-52t |
| Hajtás: | Praxis eTor AL, 104BCD, 165mm |
| Lánc: | SRAM XX Eagle T-Type, Flattop, 12spd |
| Felni: | Reserve 30|HD 29" |
| Első agy: | Industry Nine Hydra, 15x110, Torque Cap, 6-Bolt, 28h |
| Hátsó agy: | Industry Nine Hydra, 12x148, XD, 6-Bolt, 28h |
| Külső elöl: | Maxxis Minion DHF 29"x2.5"WT, 3C MaxxGrip, EXO |
| Külső hátul: | Maxxis Minion DHR II 27.5"x2.4", 3C MaxxTerra, EXO+ |
| Nyeregcső: | RockShox Reverb AXS, 31.6 |
| Nyereg: | WTB Silverado Medium, Ti |
| Motor: | FAZUA RIDE60 |
| Vezérlés: | FAZUA |
| Akkumlátor: | FAZUA 430 Wh Integrated Battery |
| Töltő: | FAZUA Charger |
Vásárlói vélemények:

Kérdések és válaszok:


