Akciós!


2024 Santa Cruz Heckler SL X0 AXS RSV E-bike
Cikkszám: SC525FGB6967
Gyártó: Santacruz
Új
Elörendelhető
A választott opciók feláraival növelt ár!

| Kerékméret: | 29/27,5 |
| Elérhető méretek: | S,M,L,XL |
| Váz: | Carbon CC MX 150mm Travel VPP™ |
| Tag: | Fox Float X Factory, 210x55 -or- RockShox Super Deluxe Ultimate, 210x55 |
| Villa: | Fox 36 Float Factory, Grip X2, 160mm -or- RockShox Lyrik Ultimate, 160mm |
| Stucni: | Burgtec Enduro MK3, 42mm |
| Kormány: | Santa Cruz e35 Carbon Bar, 800mm |
| Markolat: | Santa Cruz Bicycles House Grips |
| Fékszett: | SRAM Maven Silver Stealth |
| Váltás: | SRAM X0 Eagle AXS T-Type, 12spd |
| Sor: | SRAM X0 Eagle T-Type, 10-52t |
| Hajtás: | Race Face Aeffect R, 165mm -or- Praxis eTor AL, 165mm |
| Lánc: | SRAM X0 Eagle T-Type, Flattop, 12spd |
| Felni: | Reserve 30|HD Carbon |
| Első agy: | Industry Nine 1/1, 15x110, 6-Bolt, 28h |
| Hátsó agy: | Industry Nine 1/1, 12x148, XD, 6-Bolt, 28h |
| Külső elöl: | Schwalbe Albert, 29x2.5, Trail Radial Ultra Soft |
| Külső hátul: | Schwalbe Albert, 27.5x2.5, Trail Radial Soft |
| Nyeregcső: | OneUp Dropper Post, 31.6 |
| Nyereg: | WTB Silverado Medium Fusion, CroMo SL |
| Motor: | Fazua Ride 60 |
| Vezérlés: | Fazua |
| Akkumlátor: | Fazua 430 Wh Integrated Battery |
| Töltő: | Fazua |
Vásárlói vélemények:

Kérdések és válaszok:


