Akciós!


2024 Santa Cruz Heckler SL Stout E-bike
Cikkszám: SC24HSO4
Gyártó: Santacruz
ÚJ
Elörendelhető
A választott opciók feláraival növelt ár!

| Kerékméret: | 29/27,5 |
| Elérhető méretek: | S,M,L,XL |
| Váz: | Carbon C |
| Tag: | FOX Float X2 Performance Elite, 210x55 |
| Villa: | FOX 38 Float Performance Elite, Grip X2, 160mm |
| Stucni: | OneUp Enduro Stem All Sizes: 42mm |
| Kormány: | Santa Cruz eCarbon Bar S: 35x800mm, 20mm Rise, M/L/XL/XXL: 35x800mm, 35mm Rise |
| Markolat: | Santa Cruz Bicycles House Grips |
| Fékszett: | SRAM Maven Bronze |
| Váltás: | SRAM 90 Eagle T-Type, 12spd |
| Sor: | SRAM XS 1275 Eagle T-Type, 10-52t |
| Hajtás: | Race Face Aeffect R All Sizes: 165mm |
| Lánc: | SRAM GX Eagle T-Type, Flattop, 12spd |
| Felni: | Reserve 30|HD AL 6069 |
| Első agy: | E13 SL, 15x110, 6-Bolt, 32h |
| Hátsó agy: | E13 SL E-Spec, 12x148, XD, 6-Bolt, 32h |
| Külső elöl: | Maxxis Assegai 29"x2.5", 3C MaxxGrip, Double Down |
| Külső hátul: | Maxxis Minion DHRII 27.5"x2.5", 3C MaxxTerra DoubleDown |
| Nyeregcső: | OneUp Dropper Post, 31.6 S: 120m, M: 150mm, L: 180mm, XL/XXL 210mm |
| Nyereg: | SDG Bel-Air V3, Max Lux-Alloy |
| Motor: | FAZUA RIDE60 |
| Vezérlés: | FAZUA |
| Akkumlátor: | FAZUA 430 Wh Integrated Battery |
| Töltő: | FAZUA Charger |
Vásárlói vélemények:

Kérdések és válaszok:


