

2024 Santa Cruz Heckler SL S E-bike
Cikkszám: 27SC8525
Gyártó: Santacruz
ÚJ
Elörendelhető
A választott opciók feláraival növelt ár!

| Kerékméret: | 29/27,5 |
| Elérhető méretek: | S,M,L,XL |
| Váz: | Carbon C |
| Tag: | Fox Float X Performance, 210x55 -or- RockShox Super Deluxe Select+, 210x55 |
| Villa: | FOX 36 Float Performance, Grip, 160mm |
| Stucni: | Burgtec Enduro MK3, 42mm |
| Kormány: | OneUp Aluminum Bar, 35mm Rise, 800mm |
| Markolat: | Santa Cruz Bicycles House Grips |
| Fékszett: | SRAM Maven Bronze Stealth |
| Váltás: | SRAM GX Eagle, 12spd |
| Sor: | SRAM XG1275 Eagle, 12spd, 10-50t |
| Hajtás: | E13 Helix eSpec, 165mm |
| Lánc: | SRAM GX Eagle, 12spd |
| Felni: | Raceface ARC 30 HD |
| Első agy: | E13 SL, 15x110, 6-Bolt, 32h |
| Hátsó agy: | E13 SL E-Spec, 12x148, XD, 6-Bolt, 32h |
| Külső elöl: | Schwalbe Albert, 29x2.5, Trail Radial Ultra Soft |
| Külső hátul: | Schwalbe Albert, 27.5x2.5, Trail Radial Soft |
| Nyeregcső: | OneUp Dropper Post, 31.6 |
| Nyereg: | SDG Bel-Air V3, Max Lux-Alloy -or- WTB Volt |
| Motor: | FAZUA RIDE60 |
| Vezérlés: | FAZUA |
| Akkumlátor: | Fazua 430 Wh Integrated Battery |
| Töltő: | FAZUA Charger |
Vásárlói vélemények:

Kérdések és válaszok:


