Akciós!


2024 Santa Cruz Heckler SL S E-bike
Cikkszám: SCH868
Gyártó: Santacruz
ÚJ
Elörendelhető
A választott opciók feláraival növelt ár!

| Kerékméret: | 29/27,5 |
| Elérhető méretek: | S,M,L,XL |
| Váz: | Carbon C |
| Tag: | RockShox Super Deluxe Select+, 210x55 |
| Villa: | RockShox Lyrik Select+, 160mm |
| Stucni: | Burgtec Enduro MK3, 42mm |
| Kormány: | Burgtec Alloy Bar |
| Markolat: | Santa Cruz Bicycles House Grips or Burgtec Bartender Pro Grip Minnar |
| Fékszett: | SRAM Code R |
| Váltás: | SRAM GX Eagle, 12spd |
| Sor: | SRAM XG1275 Eagle, 12spd, 10-50t or SRAM XG1275 Eagle, 12spd, 10-52 |
| Hajtás: | Praxis eTor AL, 104BCD, 165mm |
| Lánc: | SRAM GX Eagle, 12spd or SRAM X01 Eagle, 12spd |
| Felni: | RaceFace AR Offset 30, 29" |
| Első agy: | DT Swiss 370, 15x110, Torque Cap, 6-Bolt, 28h |
| Hátsó agy: | DT Swis 370, 12x148, XD, 6-Bolt, 36t, 28h |
| Külső elöl: | Maxxis Minion DHF 29"x2.5"WT, 3C MaxxGrip, EXO |
| Külső hátul: | Maxxis Minion DHR II 27.5"x2.4", 3C MaxxTerra, EXO+ |
| Nyeregcső: | OneUp V2 Dropper Post, 31.6 or RockShox Reverb, 31.6 |
| Nyereg: | WTB Silverado Medium, CroMo |
| Motor: | FAZUA RIDE60 |
| Vezérlés: | FAZUA |
| Akkumlátor: | FAZUA 430 Wh Integrated Battery |
| Töltő: | FAZUA Charger |
Vásárlói vélemények:

Kérdések és válaszok:


