Akciós!


2024 Santa Cruz Heckler SL R E-bike
Cikkszám: 25SCHSLR0
Gyártó: Santacruz
ÚJ
Elörendelhető
A választott opciók feláraival növelt ár!
Cofidis expressz online áruhitel
Ha hitelre szeretné megvásárolni a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módoknál válassza a Cofidis expressz online áruhitel lehetőséget.

| Kerékméret: | 29/27,5 |
| Elérhető méretek: | S,M,L,XL |
| Váz: | Carbon C |
| Tag: | FOX Float Performance, 210x55 or Fox Float DPS Performance, 210x55 |
| Villa: | RockShox Lyrik Base, 160mm |
| Stucni: | e.13 Base |
| Kormány: | e13 TRS Base |
| Markolat: | Santa Cruz Bicycles House Grips or Burgtec Bartender Pro Grip Minnar |
| Fékszett: | SRAM DB8 |
| Váltás: | SRAM NX Eagle, 12spd |
| Sor: | SRAM PG1230, 12spd, 11-50t |
| Hajtás: | Praxis eTor AL, 104BCD, 165mm |
| Lánc: | SRAM NX Eagle, 12spd |
| Felni: | WTB ST i30 TCS 2.0 29" |
| Első agy: | SRAM MTH 716, 15x110, Torque Cap, 6-Bolt 32h |
| Hátsó agy: | SRAM MTH 746, 12x148, HG, 6-Bolt, 32h |
| Külső elöl: | Maxxis Minion DHF 29"x2.5"WT, 3C MaxxGrip, EXO |
| Külső hátul: | Maxxis Minion DHR II 27.5"x2.4", 3C MaxxTerra, EXO+ |
| Nyeregcső: | SDG Tellis Dropper, 31.6 |
| Nyereg: | WTB Silverado Medium, CroMo |
| Motor: | FAZUA RIDE60 |
| Vezérlés: | FAZUA |
| Akkumlátor: | FAZUA 430 Wh Integrated Battery |
| Töltő: | FAZUA Charger |
Vásárlói vélemények:

Kérdések és válaszok:


