

2024 Santa Cruz Heckler SL 70 E-bike
Cikkszám: SC786F4
Gyártó: Santacruz
ÚJ
Elörendelhető
A választott opciók feláraival növelt ár!

| Kerékméret: | 29/27,5 |
| Elérhető méretek: | S,M,L,XL |
| Váz: | Carbon C MX 150mm Travel VPP |
| Tag: | FOX Float Performance, 210x55 |
| Villa: | RockShox Lyrik Base, 160mm |
| Stucni: | OneUp Enduro Stem All Sizes: 42mm -or- e13 TRS Base Stem All Sizes: 40mm |
| Kormány: | Burgtec Alloy Bar All Sizes: 35x800mm, 30mm Rise -or- e13 TRS Base Bar All Sizes: 35x800, 30mm Rise |
| Markolat: | Santa Cruz Bicycles House Grips |
| Fékszett: | SRAM DB8 |
| Váltás: | SRAM 70 Eagle T-Type, 12spd |
| Sor: | SRAM XS 1270 Eagle T-Type, 10-52t |
| Hajtás: | E13 Helix eSpec All Sizes: 165mm |
| Lánc: | SRAM 70 Eagle T-Type, Flattop, 12spd |
| Felni: | WTB ST Tough 30 |
| Első agy: | SRAM MTH 716, 15x110, 6-Bolt, 32h |
| Hátsó agy: | SRAM MTH 746, 12x148, HG, 6-Bolt, 32h |
| Külső elöl: | Schwalbe Albert, 29"x2.5", Trail Radial Ultra Soft |
| Külső hátul: | Schwalbe Albert, 27.5"x2.5", Trail Radial Soft |
| Nyeregcső: | SDG Tellis Dropper, 31.6 S: 125mm, M: 150, L: 170mm, XL/XXL: 200mm |
| Nyereg: | SDG Bel-Air V3 Max |
| Motor: | Fazua Ride 60 |
| Vezérlés: | FAZUA |
| Akkumlátor: | Fazua Energy 480Wh Integrated Battery |
| Töltő: | FAZUA Charger |
Vásárlói vélemények:

Kérdések és válaszok:


