













2022 Trek Slash 7 29" Enduro Kerékpár
Cikkszám: trsl08875
Gyártó: Trek
Hasznát, újszerű
Szállítási idő: 3-5 munkanap
749 990 Ft
A választott opciók feláraival növelt ár!
Cofidis expressz online áruhitel
Ha hitelre szeretné megvásárolni a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módoknál válassza a Cofidis expressz online áruhitel lehetőséget.

| Kerékméret: | 29 |
| Elérhető méretek: | M/L |
| Váz: | Alpha Platinum Aluminum, internal storage, tapered head tube, Knock Block 2.0, Control Freak internal routing, downtube guard, shuttle guard, threaded BB, ISCG 05, 34.9mm seat tube, magnesium rocker link, Mino Link, ABP, Boost148, 160mm travel |
| Tag: | RockShox Deluxe Ultimate 230x62.5mm |
| Villa: | RockShox Zeb Base, 160mm |
| Stucni: | Bontrager Elite, 35mm, 0 degree, 35mm length |
| Markolat: | Bontrager |
| Kormány: | Bontrager Line, alloy, 35mm, 27.5mm rise, 820mm width, |
| Fékszett: | Magura MT5 |
| Váltás: | Shimano Deore XT |
| Sor: | Shimano Deore |
| Lánc: | Shimano XT M8100, 12spd |
| Hajtás: | Shimano |
| Középcsapágy: | Shimano |
| Felni: | Bontrager Line Comp 30, Tubeless Ready, 6-bolt, Boost110, 15mm thru axle, Boost148, 12mm thru axle |
| Első agy: | Bontrager |
| Hátsó agy: | Bontrager |
| Külső elöl: | Bontrager XR5 Team Issue, Tubeless Ready, Inner Strength casing, aramid bead, 60 tpi, 29x2.50'' |
| Külső hátul: | Bontrager XR5 Team Issue, Tubeless Ready, Inner Strength casing, aramid bead, 60 tpi, 29x2.50'' |
| Nyereg-Nyeregcső: | Bontrager Arvada, hollow chromoly rails, 138mm width, TranzX JD-YSI-22PLQ, 150mm travel, internal routing, 34.9mm, 454mm length |
További információk a termékről:
Nagyon szép állapotú enduro minimális használati nyomokkal.
Vásárlói vélemények:

Kérdések és válaszok:


