


















2022 Trek Slash 7 29" Enduro Kerékpár
Cikkszám: trsl0811
Gyártó: Trek
749 990 Ft
A választott opciók feláraival növelt ár!
Cofidis expressz online áruhitel
Ha hitelre szeretné megvásárolni a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módoknál válassza a Cofidis expressz online áruhitel lehetőséget.

| Kerékméret: | 29" |
| Elérhető Méretek: | XL |
| Váz: | Alpha Platinum Aluminum, internal storage, tapered head tube, Knock Block 2.0, Control Freak internal routing, downtube guard, shuttle guard, threaded BB, ISCG 05, 34.9mm seat tube, magnesium rocker link, Mino Link, ABP, Boost148, 160mm travel |
| Kormánycsapágy: | Knock Block 2.0 Integrated, 72-degree radius (includes infinite-radius chip), sealed cartridge bearing, 1-1/8'' top, 1.5'' bottom |
| Tag: | RockShox Deluxe Select+, DebonAir spring, Select+ RL damper, 230x62.5mm |
| Villa: | RockShox Yari RC, DebonAir spring, Motion Control RC damper, tapered steerer, 42mm offset, Boost110, 15mm Maxle Stealth, 170mm travel |
| Kerékszett: | Bontrager Line Comp 30, Tubeless Ready, 6-bolt, Boost110, 15mm thru axle, Boost148, 12mm thru axle |
| Külsők: | Bontrager XR5 Team Issue, Tubeless Ready, Inner Strength casing, aramid bead, 60 tpi, 29x2.50'' |
| Váltás: | Shimano XT M8100, 12s |
| Hajtás: | Shimano SLX |
| Fékszett: | Tektro HD-745 4 Piston |
| Tárcsák: | Tektro 160-180mm |
| Kormány-stucni: | Bontrager Line, alloy, 35mm, 27.5mm rise, 820mm width, Bontrager Elite, 35mm, 0 degree, 35mm length |
| Nyereg-nyeregcső: | Bontrager Arvada, hollow chromoly rails, 138mm width, TranzX JD-YSI-22PLQ, 150mm travel, internal routing, 34.9mm, 454mm length |
| Terelő: | - |
Vásárlói vélemények:

Kérdések és válaszok:


