













2022 Rocky Mountain Altitude Alloy 30 Kerékpár
Cikkszám: RMAA30
Gyártó: Rocky Mountain
Használt
Garancia: 1 év
749 999 Ft
A választott opciók feláraival növelt ár!
Cofidis expressz online áruhitel
Ha hitelre szeretné megvásárolni a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módoknál válassza a Cofidis expressz online áruhitel lehetőséget.

| Kerékméret: | 29 |
| Elérhető Méretek: | M |
| Váz: | FORM alloy; molded chainstay, seatstay, and down tube protection |
| Kormánycsapágy: | FSA Orbit No.57E, sealed bearings |
| Tag: | RockShox Super Deluxe Select+, size-specific tune 230mm x 60mm |
| Villa: | RockShox ZEB Select RC 170mm |
| Kerékszett: | WTB ST i30 TCS 2.0, 32 hole, tubeless ready |
| Külsők: | Elől: Maxxis Minion DHF, EXO, TR, 2.5" WT Hátsó: Maxxis Minion DHR II, EXO, TR, 2.4" WT |
| Váltás: | Shimano Deore M6100, 12 sebességes |
| Hajtás: | Shimano Deore, 24mm spindle, 170mm |
| Fékszett: | Shimano MT4120, 4-piston |
| Tárcsák: | Shimano MT4120 |
| Kormány-stucni: | Rocky Mountain AM, 40mm length, 5° rise, 35mm Rocky Mountain AM, 780mm width, 38mm rise, 9° backsweep, 5° upsweep, 35mm |
| Nyereg-nyeregcső: | Rocky Mountain Toonie dropper, 150mm WTB Volt |
| Terelő: | FSA |
További információk a termékről:
Beszámolásból hozzánk került, első tulajos gyönyörű állapotban lévő gyári garanciális Rocky.
Újkorátol kezdve fóliázva a váz és a villa.
Vásárlói vélemények:

Kérdések és válaszok:


