Prémium
Szuperenduro








2022 Cube Stereo One77 Pro 29" Enduro Kerékpár
Cikkszám: Lcust22
Gyártó: Cube
Hasznát
Megtekinthető:
Rad Company Budaörs
2040 Budaörs, Szabadság út 118
06204396899
749 990 Ft
A választott opciók feláraival növelt ár!
Cofidis expressz online áruhitel
Ha hitelre szeretné megvásárolni a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módoknál válassza a Cofidis expressz online áruhitel lehetőséget.

| Kerékméret: | 29" |
| Elérhető Méretek: | XL |
| Váz: | HPA Advanced Hydroform, ATG, ETC 4-Link, Air/Coil Shock Mount Flip-Chip, ISCG Mount, AXH |
| Kormánycsapágy: | Acros |
| Tag: | Fox Float X2, 230x65mm, Low Speed Rebound & Compression w/ 2-Position Lever |
| Villa: | Fox 38 Float Performance GRIP, 3-Position w/Micro Adjust, Tapered, 15x110mm, 170mm |
| Kerékszett: | Newmen Evolution SL A.30, 28/28 Spokes, 15x110mm/12x148mm, Tubeless Ready |
| Külsők: | Maxxis Assegai Exo TR |
| Váltás: | Sram GX Eagle™, 12-Speed |
| Hajtás: | Sram GX Eagle™ Boost DUB, 30T, 170mm |
| Fékszett: | Magura MT5 |
| Tárcsák: | Megura Storm 180/203 |
| Kormány-stucni: | Race Face Chester 35, 780mm, Race Face Aeffect R 35 |
| Nyereg-nyeregcső: | Natural Fit Venec Lite, CUBE Dropper Post, Handlebar Lever, Internal Cable Routing, 31.6mm, 150mm |
| Terelő: | MRP SXg Chain Guide |
További információk a termékről:
Nagyon szép állapotú Cube superenduro minimális használati nyomokkal.
Vásárlói vélemények:

Kérdések és válaszok:


