











2020 Turbo Creo SL Expert EVO Gravel E-bike
Cikkszám: CG786
Gyártó: Specialized
Használt, Újszerű
Szállítási idő: 3-5 munkanap
1 799 990 Ft
A választott opciók feláraival növelt ár!
Cofidis expressz online áruhitel
Ha hitelre szeretné megvásárolni a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módoknál válassza a Cofidis expressz online áruhitel lehetőséget.

| Kerékméret: | 700 |
| Elérhető méretek: | M |
| Váz: | FACT 11r carbon, Open Road Geometry, front/rear thru-axles, fully integrated down tube battery, internal cable routing, fender/rack mounts, Boost™ 12x148mm |
| Tag: | - |
| Villa: | Future Shock 2.0 w/ Smooth Boot, Boost™ 12x110mm thru-axle, flat-mount disc |
| Stucni: | Future Stem, Pro |
| Kormány: | Specialized Adventure Gear Hover, 103mm drop x 70mm reach x 12º flare |
| Markolat: | Roubaix S-Wrap |
| Fékszett: | Shimano Ultegra R8070 hydraulic disc |
| Váltás: | Shimano Deore XT Di2, Shadow Plus, 11-speed |
| Sor: | Shimano XT, 11-speed, 11-42t |
| Hajtás: | Praxis Forged/M30 Spindle Interface |
| Lánc: | Shimano Ultegra, 11-speed |
| Felni: | Roval C 38 Disc, carbon, tubeless-ready, 38mm depth, 24h |
| Első agy: | Roval C 38 Disc, carbon, tubeless-ready, 38mm depth, 24h |
| Hátsó agy: | Roval C 38 Disc, carbon, tubeless-ready, 38mm depth, 24h |
| Külső elöl: | Pathfinder Pro 2Bliss Ready, Transparent Sidewall, 700x38c |
| Külső hátul: | Pathfinder Pro 2Bliss Ready, Transparent Sidewall, 700x38c |
| Nyeregcső: | X-Fusion Manic Dropper Seat Post, 50mm of travel |
| Nyereg: | Body Geometry Power Expert |
| Motor: | Specialized SL 1.1, custom lightweight motor |
| Vezérlés: | Specialized TCU, 10-LED State of charge, 3-LED Ride Mode display, ANT+/Bluetooth® |
| Akkumlátor: | Specialized SL1-320, fully integrated, 320Wh |
| Töltő: | Custom charger, 48V System w/ SL system charger plug |
További információk a termékről:
Nagyon szép állapotú E-bike minimális használati nyomokkal.
Új 0-km motorral!
1800 km-t futott kerékpár
Vásárlói vélemények:

Kérdések és válaszok:


