Akciós!

NORCO Fluid C1 Green/White 29 AXS T-Type NORCO Fluid C1 Green/White 29
Cikkszám: 71283572212563
Gyártó: Norco
Új
Szállítási idő: 2-5 munkanap
A választott opciók feláraival növelt ár!

| Kerékméret: | 29 |
| Elérhető Méretek: | S, M, L, XL |
| Váz: | Fluid FS Carbon Frame 130mm |
| Kormánycsapágy: | FSA Internal Headset |
| Tag: | Rock Shox Super Deluxe Ultimate 130mm |
| Villa: | Rock Shox Pike Ultimate 140mm |
| Kerékszett: | Felni: Crank Brothers Synthesis Enduro Alloy 29"agy: Crank Brothers Synthesis Enduro Alloy 29" |
| Külsők: | Első külső: Vittoria Mazza 29" x 2.4" Trail G2.0, Folding Hátsó külső: Vittoria Martello 29" x 2.35" Trail G2.0, Folding |
| Váltás: | SRAM GX Eagle AXS T-Type |
| Hajtás: | SRAM GX Eagle DUB T-Type 30T |
| Fékszett: | SRAM G2 RSC 200mm / |
| Tárcsák: | SRAM Centerline 200mm 6 bolt |
| Kormány-stucni: | Kormányszár: SDG Tellis V2 Adjustable Dropper Post Kormány: One Up Carbon 800mm x 20mm Rise |
| Nyereg-nyeregcső: | Nyeregszár: SDG Tellis V2 Adjustable Dropper Post Nyereg: Fizik Alpaca Terra with Wingflex |
| Terelő: |
További információk a termékről:
A Norco Fluiddal újra felfedezheti a pedálozás örömét. A csúcskategóriás és könnyű NORCO Fluid C1 terepkerékpár életre szóló utazást biztosít, függetlenül attól, hogy milyen útvonalra indul.
A NORCO Fluid C1 teljes felfüggesztésű terepkerékpárt azok számára tervezték, akik csúcsteljesítményt és sokoldalúságot keresnek. A szénszálas főháromszög és az alumínium hátsó támaszok könnyű és tartós konstrukciót biztosítanak. Az első felfüggesztést egy ezüst színű RockShox Pike Ultimate villa biztosítja, 140 mm-es rugóúttal és 130 mm-es hátsó rugóúttal egy RockShox Super Deluxe Ultimate lengéscsillapítóval. A Ride Align™ geometria keretspecifikus illeszkedést biztosít a tökéletes egyensúly és irányíthatóság érdekében a nyomvonalon. A SRAM GX Eagle AXS T-Type vezeték nélküli elektronikus hajtáslánc 12 sebességfokozattal és 10-52T sebességfokozatok széles választékával megkönnyíti a pedálozást durva terepen, míg a SRAM G2 RSC hidraulikus tárcsafékek 200 mm-es első és 180 mm-es hátsó tárcsákkal kiváló fékerőt biztosítanak. Természetesen van egy állítható SDG Tellis VS cseppentőoszlop 150 mm (S), 170 mm (M) és 200 mm (L, XL) hosszúsággal, belső kábelrendezővel és integrált keretvédelemmel.
- Karbon váz, alumínium rugóstagok
- Egyedi hangolású felfüggesztés
- Ride igazított™ geometria a keret
méretének megfelelően- SRAM GX Eagle AXS T-Type
vezeték nélküli elektronikus hajtáslánc- SDG Tellis VS
állítható cseppentőoszlop- Belső kábelvezetés, integrált keretvédelem
- FSA headset tömített csapágyakkal
Vásárlói vélemények:

Kérdések és válaszok:


